PopisPrvní kontakt e-mailem, telefonicky od 8:00 -17:00 hodin.
Pro zařazení do výběrového řízení prosím zašlete strukturovaný životopis.

Požadujeme:
trestní bezúhonnost, reprezentativní vystupování, komunikativnost a spolehlivost.

Náplň práce:
péče o stávající klienty a následný servis. Služba na přepážce oblastní kanceláře. Vedení obchodních jednání a s tím spojená administrativa. Vzdělávání.

Zaměstnanecké výhody:
podpora nováčka až 170 000 Kč za rok ve vedlejších odměnách. Bohatý systém benefitů.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěGenerali Pojišťovna a.s. pracoviště Veveří, Veveří 3163/111, Žabovřesky, 616 00 Brno 16 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-14T01:56:47

Společnost

Generali Pojišťovna a.s.
  • Generali Pojišťovna a.s.
  • Kontakt : Petr Holzer
  • Telefon : +420 775 187 008
  • Adresa : Generali Pojišťovna a.s. pracoviště Veveří, Veveří 3163/111, Žabovřesky, 616 00 Brno 16

Klíčová slova

kontakt

administrativa

oblastní

kanceláře

vedení

obchodních

jednání

spojená

vzdělávánízaměstnanecké

služba