PopisSOCIÁLNÍ PRACOVNÍK příspěvku na péči v Oddělení nepojistných sociálních dávek Kontaktního pracoviště ve Vrchlabí, Krajské pobočky ÚP ČR v Hradci Králové.
Pracoviště:
Úřad práce České republiky - krajská pobočka v Hradci Králové
Kontaktní pracoviště Vrchlabí, Krkonošská 153
Hlavní náplň činnosti:
Řešení sociálně-právních a sociálně zdravotních problémů klientů aplikací odborných metod sociální práce, diagnostická činnost, poradenství; účast na jednání se správními orgány a jinými organizacemi v zájmu klientů.
Zajišťování agendy při poskytování dávek pro osoby zdravotně postižené.
Kvalifikační a další požadavky:
a)vzdělání
Odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka je dle zák.č. 108/2006 Sb.:
Vyšší odborné vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a pedagogiku, soc. pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost nebo VŠ zaměřené na sociální práci, soc. politiku, soc. pedagogiku, soc. péči, soc. patologii, právo nebo soc. pedagogiku,
b)bezúhonnost
c)výborná znalost práce na PC
d)komunikativnost
Pracovní podmínky:
Pracovní poměr je na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou, prozatím do 31. 12. 2019.
Pružná pracovní doba - plný úvazek.
Pracovní místo je zařazeno do 10. platové třídy v souladu s platnými předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, na e-mailovou adresu: ivana.sebkova@uradprace.cz a ivana.mazurova@uradprace.cz.
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.
Uzávěrka přihlášek je 27. 3. 2019 ve 14:00 hod
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěÚřad práce České republiky - KOP Vrchlabí, Krkonošská 153, 543 01 Vrchlabí 1 Mzda minimálně19760 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-14T01:56:47

Společnost

Úřad práce České republiky
  • Úřad práce České republiky
  • Kontakt : Ivana Šebková
  • Adresa : Úřad práce České republiky - KOP Vrchlabí, Krkonošská 153, 543 01 Vrchlabí 1

Klíčová slova

sociální

soc

práci

pedagogiku

práce

činnost

pracoviště

požadavků

zájmu

nesplnění