PopisNÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Náplň práce
" stanovení kvality zrakové funkce zákazníka, určení korekčních hodnot
" doporučení vhodné korekční pomůcky
" vyšetření v oblasti předního segmentu oka pro potřeby korekce refrakčních vad
" aplikace kontaktních čoček, poučení a zaškolení zákazníka, provádění následných kontrol
" poradenství zákazníkům s výběrem brýlí
" nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných pomůcek
" administrativa spojená s chodem optiky
Požadavky
" VŠ vzdělání v oboru optometrie
" komunikační dovednosti, příjemné a profesionální vystupování
" schopnost dobře plánovat a organizovat svoji práci
" máte zkušenosti s prodejem (není však podmínkou, rádi Vás vše naučíme)
" řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)
" znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
Zaměstnanecké výhody:
" motivující platové ohodnocení
" prohloubení či získání praxe v oboru díky vzdělávací akademii
" měsíční odměny za pracovní výkony
" služební automobil, mobilní telefon, notebook
" zvýhodněné ceny na naše brýle (dioptrické, sluneční) pro Vás a Vaše nejbližší
" týden dovolené navíc
V případě zájmu zašlete životopis e-mailem. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. 001, Josefa Hory 2867, 415 01 Teplice 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-02T02:33:44

Společnost

ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.
  • ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.
  • Kontakt : Hana Frantová
  • E-mail : personalni@orangeoptik.cz
  • Adresa : ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. 001, Josefa Hory 2867, 415 01 Teplice 1

Klíčová slova

čoček

zákazníka

oboru

kontaktních

prodejem

word

praxe

získání

ohodnocení quot prohloubení