PopisMísto výkonu práce: Ostrava
Kontakt: telefonicky, emailem
Životopisy zasílat na email: info@snabytek.com , předmět "STAVBYVEDOUCÍ" současně přiložte vaši fotografii, případně referenční list s motivačním dopisem na téma: Popište dosavadní nabyté zkušenosti a co vás na této práci baví.

DESIGN-STAVBA-NÁBYTEK… jsme dodavatelé komplexního řešení stavby a rekonstrukcí. A pro naše realizace hledáme vedoucího pracovníka-manažera s bohatými zkušenostmi jak z administrativy tak i realizační části stavby.
Naše firma každým rokem roste a hledáme v tomto směru opravdu schopnou osobnost - manažera, který by se staral o celý realizační úsek staveb a pomohl ho dále rozvíjet a pomohl tak rozvinout obrovský potenciál, který se mu nabízí..

Domovské studio-kancelář: SNABYTEK® OSTRAVA, 28. Října 153

Požadavky a náplň práce:
- praxe v oboru stavitelství minimálně 5 roků!! Doložená
- technická zdatnost, znalost technický postupů s přenesením do praxe s širokým záběrem od základů, zdění, omítání, sdk, obklady, zateplování, elektroinstalace, voda, plyn, topení….
- dozorování staveb a kompletní organizační a koordinační schopnosti.
- vedení jednání se zákazníky, komunikace s klienty, řešení změn, uzavírání smluv.
- příprava zakázek, objednávání zboží, logistika, koordinace.
- čtení výkresů + dokumentování změn se zanesením do dokumentace a přenesení do rozpočtu.
- schopnost rozvrhnout si a organizovat práci svou i druhých, schopnost provádění kontrol
- výborné komunikační schopnosti na všech úrovních
- kreativní myšlení a řešení krizových situací s navrhnutím ideálního řešení.
- zájem o nábytek , interiérový design
- schopnost sebevzdělávání
- poprodejní zákaznický servis
- řidičský průkaz B
- čistý trestní rejstřík

Co nabízíme:
- zázemí silné společnosti se sítí více poboček a širokým zaměřením
- budete se podílet na komplexních zakázkách, kde můžete dokázat a předvést své schopnosti v rámci mnoha oborů. Výsledkem jsou pak skvělé realizace na klíč i s interiérem, kde s klienty jdeme až do úplného závěru a to stěhování.
- možnost osobního růstu - každému schopnému kolegovi jsou dveře otevřené na svůj osobní růst a dosahování nových cílů
- vzdělávací program ke zvýšení odborných, technických i obchodních dovedností. Záleží nám na vašich technických znalostech a chceme je podporovat a rozvíjet.
- zajímavou a samostatnou pozici s prostorem pro vlastní invenci
- odpovídající platové ohodnocení, motivační složky
- mobilní telefon s neomezeným tarifem, notebook, firemní os. vozidlo na přesuny po stavbách s možností zapůjčení i pro osobní účely.
- podíl na zakázkách v rámci ročních bonusů na základě hospodářského výsledku.
- pružná pracovní doba

Případné dotazy na tel.č.: 773 452 282, p. Miketa, DO STAŽENÍ INZERÁTU JE INZERÁT PLATNÝ!
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěOstrava Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T02:18:37

Společnost

SNABYTEK COMPANY s.r.o.
  • SNABYTEK COMPANY s.r.o.
  • Kontakt : Jan Miketa
  • Telefon : +420 773 452 282
  • Adresa : Ostrava

Klíčová slova

řešení

schopnost

rámci

realizační

změn

širokým

staveb

pomohl

rozvíjet

technických