PopisPracovní náplň:
o Montáž a demontáž strojů a strojních zařízení
o Samostatná práce dle technické dokumentace
Požadavky:
o Minimálně výuční list/SŠ technického oboru nebo odpovídající praxe
o Angličtina na komunikativní úrovni podmínkou (pro vnitrofiremní komunikaci)
o Uživatelská znalost MS Office
o Řidičský průkaz skupiny B
o Vazačské zkoušky a průkaz obsluhy motorových vozíků výhodou
Nabízíme:
o Zázemí silné americké společnosti
o Zajímavé mzdové ohodnocení + odměny
o Pružná pracovní doba
o Firemní vzdělávání
o Možnost seberealizace a odborného růstu
o Smlouva na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhod: Stravenky, Multisport karta, roční bonus

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDOVER CR, spol. s r.o. Belvac, Tylova 1/57, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-03-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-14T01:56:47

Společnost

DOVER CR, spol. s r.o.
  • DOVER CR, spol. s r.o.
  • Kontakt : Olga Šimáňová
  • Telefon : +420 378 011 330(po-pá8-15h)
  • Adresa : DOVER CR, spol. s r.o. Belvac, Tylova 1/57, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

pracovní

průkaz

doba o firemní

motorových

vozíků

výhodou nabízíme o zázemí

silné

americké

společnosti o zajímavé

mzdové