PopisKontakt: Rotari Světlana, tel.: +420 353 363 134, e-mail: svetlana.rotari@royalregent.cz

Požadujeme odpovídající vzdělání ve zdravotnictví-zdravotní sestra, znalost provádění procedur, trestní bezúhonnost, flexibilitu, profesionální přístup a znalost RJ na komunikativní úrovni. Znalost dalších jazyků je výhodou.
Náplň práce: administrativní práce, objednávky, časování procedur
Nabízíme práce v příjemném kolektivu se zajímavými benefity - prémie stanovené vnitřmím předpisem, stravování zdrama. příspěvek na dovolenou, příspěvěk na kuturní akce a další.
Garantovaný mzdový růst v závislosti na pracovnínm nasazení .
Pracovní doba: krátký/dlouhý týden 7,30 - 19,30 hod Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostTurnusové služby PracovištěINTER spa service s.r.o. - Hotel St. Joseph Royal Regent - 001, Zahradní 2125/7, 360 01 Karlovy Vary 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-17T01:56:29

Společnost

INTER spa service s.r.o.
  • INTER spa service s.r.o.
  • Kontakt : Světlana Rotari
  • Telefon : +420 353 363 134
  • E-mail : svetlana.rotari@royalregent.cz
  • Adresa : INTER spa service s.r.o. - Hotel St. Joseph Royal Regent - 001, Zahradní 2125/7, 360 01 Karlovy Vary 1

Klíčová slova

znalost

práce

kontaktrotari

kuturní

prémie

stanovené

vnitřmím

předpisem

stravování

zdrama