PopisNástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Cielecký Michal tel.: 777 713 728.
Požadavky: nutná fyzická zdatnost - zvedání břemen - přepravek s masem, vhodný zdravotní stav - práce na odpolední směně.
Náplň práce: vychystávání masa do přepravek dle objednávek na dotykových terminálech napojených na vážící platformy. PD: Po - Pá 15:00-23:30 hod. Ochota pracovat přesčas v případě potřeby. Nabízíme: půlroční prémie, stravenky ve výši 120 Kč plně hrazené zaměstnavatelem. Pracoviště: Smržická 537, Kostelec na Hané Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMAKOVEC - provoz Kostelec na Hané, Smržická 537, 798 41 Kostelec na Hané Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně41000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

MAKOVEC a.s.
  • MAKOVEC a.s.
  • Kontakt : Michal Cielecký
  • Telefon : +420 777 713 728
  • Adresa : MAKOVEC - provoz Kostelec na Hané, Smržická 537, 798 41 Kostelec na Hané

Klíčová slova

tel

práce

přepravek

nástup

potřeby

napojených

vážící

platformy

hod

ochota