PopisNástup možný IHNED.

Požadavky:
SOU ve službách, obchodu nebo gastronomii, nebo praxe v přípravě jídel

Náplň práce:
pomocné práce při výrobě jídel, polévek a příloh, sběr a mytí nádobí, další pomocné práce v kuchyni.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování, příspěvek na lázně, penzijní pojištění, měsíční a roční odměny, systém volitelných výhod

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr. Alena Okáčová:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: alena.okacova@precheza.cz;
- telefonicky (PO-PÁ 06,00 - 14,00 hod.) na čísle 602 151 841;
- osobně (PO-PÁ 06,00 - 14,00 hod., personální oddělení) na adrese: PRECHEZA a.s.,
nábř. Dr. Edvarda Beneše č.p. 1170/24, 750 02 Přerov 2
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz Pracovištěnábř. Dr. Edvarda Beneše 1170/24, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-14T01:56:47

Společnost

PRECHEZA a.s.
  • PRECHEZA a.s.
  • Kontakt : Alena Okáčová
  • Telefon : +420 602 151 841
  • Adresa : nábř. Dr. Edvarda Beneše 1170/24, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

práce

příspěvek

hod

nástup

životopisu

volitelných

výhodzájemci

hlásit

kontaktní

osoby