PopisNÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Pracovní náplň:
o Sledování stavu zásob zboží a materiálů pro výrobu a jejich zajišťování
o Plánování výroby a zajištění výrobků od externích dodavatelů
o Zajištění nákupu zboží pro další prodej
o Spolupráce s dceřinou společností v zahraničí - interco prodej a nákup
o Aktivní komunikace s výrobou, logistikou, skladem, nákupem a kvalitou
o Pomoc při zavádění nových metod evidence výroby a zboží
Požadavky:
o Minimálně středoškolské vzdělání
o Praxe v oboru výhodou,
o Znalost anglického jazyka
o PC, SAP výhodou
o Komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, zvládání práce pod tlakem.
Zaměstnanecké výhody: benefity (13. plat, příspěvek na penzijní připojištění 700Kč/měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky 1800 Kč/měsíčně, roční odměna, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity.
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: kariera@sevesglassblock.com nebo se hlašte telefonicky nebo osobně PO-PÁ 8:00 - 16:00 hod. na čísle: 417 818 221 (Vitrablok Duchcov). Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBílinská 782/42, 419 01 Duchcov Mzda minimálně27160 Kč Mzda maximálně29300 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-14T01:56:47

Společnost

VITRABLOK, s.r.o.
  • VITRABLOK, s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Kováčová
  • Telefon : +420 417 818 221
  • Adresa : Bílinská 782/42, 419 01 Duchcov

Klíčová slova

příspěvek

zboží

výroby

připojištění

roční

kčměsíčně

poukázky

stravovací

dovolené

týdnů