PopisSTAVBYVEDOUCÍ
POŽADUJEME:
- VŠ stavební případně strojní, praxe výhodou nebo SŠ stavební + min. 3 roky praxe v profesi projektant
- znalost základních ČSN, EN, vyhlášek a zákonů v oblasti stavebnictví, vyhrazených zařízení apod.
- znalost nejdůležitějších norem, vyhlášek a zákonů z oblasti bezpečnosti práce při realizaci staveb
- základní znalost stavebního, občanského a obchodního práva
NÁPLŇ PRÁCE:
- dohled nad prováděním prací na stavbě
- vedení stavebního deníku
- komunikace s objednavatelem, investorem, orgány státní správy a státního dozoru nad vyhrazeným zařízením
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, stravenky - 90,- Kč, kurzy AJ, výhodné tel. tarify i pro členy rodiny, po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění a náborový příspěvek
HLÁSIT SE: Rosezinová Eva, e-mail: rosezinova@cheminvest.cz - zasílat životopisy, osobní schůzka lze sjednat emailem Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCHEMINVEST s.r.o.-2, Most, 434 01 Most 1 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

CHEMINVEST s.r.o.
  • CHEMINVEST s.r.o.
  • Kontakt : Eva Rosezinová
  • Telefon : +420 417 639 722
  • E-mail : rosezinova@cheminvest.cz
  • Adresa : CHEMINVEST s.r.o.-2, Most, 434 01 Most 1

Klíčová slova

znalost

vyhlášek

stavební

praxe

stavebního

oblasti

práce

zákonů

stavbyvedoucí požadujeme

členy