PopisPrvní kontakt: e-mailem, telefonicky (Po-pá 7:00-15:00) nebo osobně (Komenského 335, 691 23 Pohořelice)

Náplň práce:
- Obsluha CNC strojů
- Odlaďování programů
- Spolupráce s ostatními seřizovači při dokončovacích operacích
- 2-3 směnný provoz

Požadujeme:
- SOU/SŠ strojírenského nebo technického zaměření
- Praxe ve strojírenství na pozici seřizovače nutná
- Velmi dobrá znalost technické dokumentace
- Znalost měření a práce s měřidly
- Znalost pracovních postupů při obrábění materiálu
- Znalost řídicích systémů HEIDENHAIN výhodou
- Znalost upínání rozměrných kusů výhodou
- Nutná znalost strojních mechanismů (technologie oprav a seřizování)
- Preciznost, přesnost, manuální zručnost, důslednost, samostatnost
- Ochota učit se novým věcem

Příspěvek na stravování. Jídelna v areálu.
Firemní pracovní oděv.
Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Místo výkonu práce: Komenského 335, 691 23 Pohořelice
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěKomenského 335, 691 23 Pohořelice Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně33000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-14T01:56:47

Společnost

NERIA INDUSTRY a.s.
  • NERIA INDUSTRY a.s.
  • Kontakt : Gabriela Brzobohatá
  • Telefon : +420 519 441 217
  • Adresa : Komenského 335, 691 23 Pohořelice

Klíčová slova

znalost

komenského

práce

kontakt

seřizování preciznost

oprav

technologie

mechanismů

strojních

kusů