PopisPracovní náplň: práce ve skladu, příjem - výdej a manipulace se zbožím, obsluha zákazníků, kontrola kvality a provádění inventury zboží
Požadavky: výuční list, praxe v oboru a průkaz VZV výhodou, ŘP sk. B výhodou, fyzická zdatnost, trestní bezúhonnost, pracovitost, zodpovědnost, loajalita a flexibilita, příjemné jednání se zákazníky
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, slevy na nákup zboží, příspěvek na penzijní spoření
V případě zájmu, prosím, kontaktujte zaměstnavatele e-maillem: hajkova@proex2000.cz
Osobní kontakt je možný po předchozí e-mailové domluvě. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěProEx 2000, spol. s r.o. - Homole, Homole 198, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-03-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-14T01:56:47

Společnost

ProEx 2000, spol. s r.o.
  • ProEx 2000, spol. s r.o.
  • Kontakt : Margita Hájková
  • Adresa : ProEx 2000, spol. s r.o. - Homole, Homole 198, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

výhodou

pracovní

penzijní

jednání

zákazníky zaměstnanecké

výhody

týdnů

dovolené

slevy

nákup