PopisNáplň práce: vedení staveb po celé ČR, organizace práce na stavbě, zajištění plynulého chodu staveb, dodržení termínů, rozpočtů a kvality staveb.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, nejlépe stavebního směru (dopravní stavby výhodou), zkušenosti s organizací práce na stavbě výhodou, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti, řidičský průkaz sk. B, práce s PC.
Nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení, služební automobil, notebook, telefon, vzdělávací kurzy.
Životopisy zasílejte na pí Mokrou - mokra@helping.cz, tel.: 773 834 916, možno i telefonicky Po-Pá 7.00 -17.00 hod
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o. - pracoviště Karlov, Karlov 72, 592 21 Škrdlovice Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-12-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-15T02:13:42

Společnost

HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o.
  • HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o.
  • Kontakt : Simona Mokrá
  • Telefon : +420 773 834 916
  • Adresa : HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o. - pracoviště Karlov, Karlov 72, 592 21 Škrdlovice

Klíčová slova

práce

staveb

stavbě

výhodou

automobil

organizační

schopnosti

řidičský

průkaz