PopisNáplň práce: podpora účetního a obchodního oddělení, tvorba dodacích listů, tvorba cenových nabídek, komunikace se zákazníky v českém a anglickém jazyce, fakturace

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, znalost anglického jazyka podmínkou, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost a příjemné vystupování, spolehlivost, znalost MS Office (především excel), znalost systému SAP výhodou, znalost německého jazyka výhodou, znalost základů účetnictví výhodnou

Nabízíme: služební telefon i k soukromým účelům, příspěvek na stravování, firemní akce, práce v mladém kolektivu, práce na HHP
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSTP fittings s.r.o. - sídlo, 2. května 685, 763 61 Napajedla Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-14T01:56:47

Společnost

STP fittings s.r.o.
  • STP fittings s.r.o.
  • Kontakt : Michaela KRŇAVKOVÁ
  • Telefon : +420 603 509 822
  • Adresa : STP fittings s.r.o. - sídlo, 2. května 685, 763 61 Napajedla

Klíčová slova

znalost

práce

tvorba

jazyka

výhodou

náplň

účetnictví

především

excel

systému