PopisPracoviště: Železniční č.p. 472/5, Olomouc.
Dispečer nákladní dopravy - Olomouc
Náplň práce:
- zodpovědnost za organizaci a řízení dopravy nákladních vozidel pobočky
- personální vedení a organizace práce menšího týmu řidičů
- kontrola a optimalizace celkových nákladů na dopravu /včetně externí přepravy a nákladů na opravu vozidel/
- zvyšování efektivity využívání mobilních zařízení (nákladní vozidla)
- analýzy potřeb obnovy vozového parku a kontejnerů
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- předchozí zkušenosti v oblasti logistiky nebo dopravy
- výborné organizační schopnosti, samostatnost a flexibilitu
- podnikatelského ducha a analytický způsob myšlení
- komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou
Nabízíme:
- samostatnou a důležitou pozici v úspěšné mezinárodní společnosti
- příjemnou pracovní atmosféru
- flexibilní pracovní dobu
- motivující mzdové ohodnocení
- možnost seberealizace a prostor uskutečnit nové nápady
- nástup možný ihned
Kontakt je možný POUZE emailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěTSR Czech republic s. r.o., Středisko Olomouc, Železniční 472/5, Chválkovice, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-15T02:03:00

Společnost

TSR Czech Republic s.r.o.
  • TSR Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Milan Pokorný
  • Adresa : TSR Czech republic s. r.o., Středisko Olomouc, Železniční 472/5, Chválkovice, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

nákladní

dopravy

možný

pracovní

nákladů

pracoviště

analytický

samostatnou

výhodou nabízíme

znalost