PopisMísto výkonu práce: Slatiňany - Sečská 811
Hrubá mzda + odměny
NÁPLŇ PRÁCE: nákup hutního materiálu - znalost problematiky, řízení skladu (uzávěrky, výdejky, odpisy, aj.) Znalost přípravy materiálu - řezání, stříhání, pálení, administrativní práce.
POŽADAVKY: vzdělání ve strojírenském oboru výhodou, znalost hutního materiálu, obchodního trhu, praxe v oboru vítána.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSečská 811, 538 21 Slatiňany Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

POHL - ocelové konstrukce, s.r.o.
  • POHL - ocelové konstrukce, s.r.o.
  • Kontakt : Vladimír Lebduška
  • Telefon : +420 777 763 870,777 763 869
  • E-mail : lebduska@pohlok.cz, vyroba@pohlok.cz
  • Adresa : Sečská 811, 538 21 Slatiňany

Klíčová slova

materiálu

znalost

oboru

hutního

telefonním

trhu

praxe

vítánazaměstnanecké

výhody

stravenky první