Popismísto výkonu práce: Triangle Žatec -Velemyšleves
Co Vás čeká:
Vytváření a popis výrobních procesů
Zlepšování procesů ve výrobě a optimalizace pracovišť
Řešení procesních změn
Procesní a technická podpora výroby

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Vzdělání technického směru, nejlépe strojírenský obor
Pracovní zkušenost na dané pozici v automotive
Komunikativní znalost anglického jazyka
Co Vám můžeme nabídnout:
Zajímavé platové ohodnocení.13.plat
Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy).25 dní dovolené.Flexibilní pracovní dobu.Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.Cafeterii.Plně dotované stravné. Další firemní benefity.Firemní akce.Moderní pracovní prostředí
kariera@cz.gestamp.com Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPrůmyslová 61, Velemyšleves - Průmyslová zóna Triangle, 438 01 Žatec 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-19T01:58:13

Společnost

GESTAMP LOUNY s.r.o.
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Malcovská
  • E-mail : kariera@cz.gestamp.com
  • Adresa : Průmyslová 61, Velemyšleves - Průmyslová zóna Triangle, 438 01 Žatec 1

Klíčová slova

pracovní

místo

odborné

znalost

anglického

jazyka co

můžeme

nabídnout zajímavé