PopisMísto výkonu práce:
Na bělidle č.p. 198/21, Smíchov, Praha 5
Náplň práce:
Samostatně, odborně, zodpovědně, hospodárně řídit stavbu
Zastupovat společnost vůči investorovi, projektantovi, veřejnoprávním orgánům a vůči dodavatelům
Řídit a koordinovat vlastní pracovníky i kapacity zesmluvněných dodavatelů.

Požadavky:
SŠ / VŠ vzdělání v oboru pozemního stavitelství
Pokročilá znalost Microsoft Office a Microsoft Project
Řidičský průkaz sk. B
Vysoká časová flexibilita
Manažerské schopnosti a zkušenosti
Znalost NJ / AJ výhodou
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSTRABAG a.s. - 001, Na bělidle 198/21, Smíchov, 150 00 Praha 5 Mzda minimálně45000 Kč Nastoupit od2018-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-22T10:21:41

Společnost

STRABAG a.s.
  • STRABAG a.s.
  • Kontakt : Jan Kubizňák
  • Telefon : +420 222 868 194
  • Adresa : STRABAG a.s. - 001, Na bělidle 198/21, Smíchov, 150 00 Praha 5

Klíčová slova

microsoft

vůči

znalost

zesmluvněných

dodavatelůpožadavky sš

vzdělání

oboru

pozemního

stavitelstvípokročilá

místo