PopisPožadujeme - min. SŠ vzdělání s maturitou, komunikativní schopnosti, příjemné vystupování, obchodního ducha a orientace na výsledek, ochota vzdělávat se, uživatelská znalost práce na PC, aktivní přístup, výhodou - praxe v obchodní činnosti, pojišťovnictví nebo příbuzném oboru.
Náplň práce - obsluha stávajících a nových klientů, finanční poradenství.
Zaměstnavatel nabízí proškolení a certifikaci v oboru pojišťovnictví a finančních služeb.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: pracoviste.ostrava@uniqua.cz
Pracoviště: Třinec Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěUNIQA pojišťovna, a. s. - pracov. Třinec, Jablunkovská 241, Staré Město, 739 61 Třinec 1 Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-15T02:03:00

Společnost

UNIQA pojišťovna, a. s.
  • UNIQA pojišťovna, a. s.
  • Kontakt : Robert Bárci
  • E-mail : pracoviste.ostrava@uniqa.cz
  • Adresa : UNIQA pojišťovna, a. s. - pracov. Třinec, Jablunkovská 241, Staré Město, 739 61 Třinec 1

Klíčová slova

pojišťovnictví

práce

požadujeme

oboru náplň

obsluha

stávajících

nových

klientů

finanční

poradenství zaměstnavatel