PopisPožadujeme - ŘP sk. B, znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Oulook), komunikativní a organizační schopnosti, schopnost pracovat samostatně a zároveň spolupracovat s kolegy na pracovišti, velkou výhodou - zkušenosti s obchodem a elektroinstalacemi, technické zaměření - bude nutná znalost prodávaného sortimentu a principů elektroinstalací.
Předpoklad častých pracovních cest na 2-3 dny po celé ČR.
Náplň práce - obchodní činnost s velkoobchody, projektanty, prodejci i konečnými zákazníky.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: info@tympolplus.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTYMPOL PLUS s.r.o. - Hnojník, Hnojník 408, 739 53 Hnojník Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-15T02:03:00

Společnost

TYMPOL PLUS s.r.o.
  • TYMPOL PLUS s.r.o.
  • Kontakt : Naděžda Pušáková
  • Telefon : +420 731 504 584
  • Adresa : TYMPOL PLUS s.r.o. - Hnojník, Hnojník 408, 739 53 Hnojník

Klíčová slova

práce

znalost

požadujeme

čr náplň

sortimentu

principů

elektroinstalací předpoklad

častých

pracovních

cest