PopisMísto výkonu práce: PHARMING, a..s.,Zahrady č.p. 34, Krásná Lípa.
Požadavky:
manuální zručnost, flexibilita
dodržování pracovních postupů
uživatelská schopnost pro práci s PC
zodpovědný přístup k práci
praxe ve strojním průmyslu výhodou

Náplň práce: seřizování automatizovaného výsekového stroje.
PP na dobu určitou možné prodloužení smlouvy, po zaučení jistý finanční růst, měsíční osobní ohodnocení formou prémií, stravenky.
Kontakt: na e-mail zaslat písemný životopis. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPHARMING, a.s. - 02: divize Varnsdorf, Národní 2367, 407 47 Varnsdorf 1 Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-03-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-15T02:03:00

Společnost

PHARMING, a.s.
  • PHARMING, a.s.
  • Kontakt : Klára Ranušová
  • Telefon : +420 412 372 708
  • E-mail : ranusova@pharming.cz
  • Adresa : PHARMING, a.s. - 02: divize Varnsdorf, Národní 2367, 407 47 Varnsdorf 1

Klíčová slova

práce

místo

růst

určitou

možné

prodloužení

smlouvy

zaučení

jistý

finanční