PopisSlužební místo:
Odborný poradce pro zprostředkování, KoP Plzeň-město
Pracoviště: Plzeň, Plzeňský kraj
Termín odevzdání: 22. 3. 2019

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě ve znění pozdějších předpisů

Odborný poradce pro zprostředkování

Pracoviště:

Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Plzni

Kontaktní pracoviště Plzeň město

Hlavní náplň činnosti:

- vedení evidence uchazečů o zaměstnání

- zadávání dat do informačního systému

- vedení dokumentace a spisu

- vedení správního řízení

- vyhotovení individuálních akčních plánů

Kvalifikační a další požadavky:

ukončené minimálně středoškolské s maturitou

velmi dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)

praxe v oblasti státní správy - výhodou

řidičský průkaz sk. B - výhodou

práce s lidmi, komunikační dovednosti, profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost

samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita a spolehlivost

svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Pracovní podmínky:

platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 9. platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci

pružná pracovní doba – zkrácený/poloviční úvazek

předpokládaný nástup: 1. 4. 2019

pracovní poměr na dobu určitou /zástup po dobu pracovní neschopnosti/

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději
do 22. 3. 2019 včetně na e-mailovou adresu: lenka.jindrova@uradprace.cz

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěÚřad práce České republiky KoP Plzeň, Kaplířova 2731/7, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně18230 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-15T02:03:00

Společnost

Úřad práce České republiky
  • Úřad práce České republiky
  • Kontakt : ŽIVOTOPIS
  • Adresa : Úřad práce České republiky KoP Plzeň, Kaplířova 2731/7, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

řízení

vedení

práce

státní

dobu

souladu

pracoviště

pracovní

české

republiky