PopisNáplň práce: vyšetřuje pacienty a stanovuje diagnózy, spolupracuje s ostatními lékaři při posuzování zdravotního stavu pacienta, využívá dostupné pomůcky a přístroje ke stanovení diagnózy a k léčbě, poskytuje odborné informace pacientům a provádí osvětu a preventivní péči, zabezpečuje včasný, adekvátní a kvalitní léčebný proces, dohled nad vybavením ordinace.
Požadujeme: odborná a zdravotní způsobilost podle zákona č. 95/2004 Sb., praxe a atestace v oboru oftalmologie výhodou, znalost alespoň jednoho světového jazyka (angličtina, němčina) výhodou, svědomitost, nasazení, vůli pracovat v tvůrčím a dynamickém kolektivu renomovaného pracoviště, zodpovědnost, samostatnost a časová flexibilita
Nabízíme: práce na plný pracovní úvazek v nadstandardním prostředí špičkově vybaveného pracoviště v mladém kolektivu, podpora od renomovaných specialistů, dobré platové podmínky. Zaměstnanecké výhody: stravenky, zvýhodněné mobilní tarify, slevy na zákroky a produkty kliniky, slevy v GEMINI oční optice, zaměstnanecké benefity. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGEMINI - oční centrum - prac.v ČB, Lidická tř. 108, 37007 České Budějovice 7 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-15T02:03:00

Společnost

GEMINI oční centrum,a.s.
  • GEMINI oční centrum,a.s.
  • Kontakt : Marek Mach
  • Adresa : GEMINI - oční centrum - prac.v ČB, Lidická tř. 108, 37007 České Budějovice 7

Klíčová slova

práce

kolektivu

výhodou

diagnózy

slevy

pracoviště

zaměstnanecké

pracovní

plný