PopisPožadavky: min. 5 let praxe na pozici hlavní účetní nebo podobné, orientace v problematice DPH, daně z příjmu právnických osob, účetnictví, sestavování závěrek, inventarizace, práce s kancelářským softwarem - textový editor, práce s daty v MS Excel
Náplň práce: vedení účetnictví, sestavování roční závěrky, inventarizace, platební styk, správa daní a poplatků, agenda DPH, spolupráce s auditorem a daňovým poradcem
Nabízíme: prácei v sídle firmy v širším centru Č. Budějovic, odpovídající ohodnocení závislé na schopnostech a zkušenostech, firemní benefity (13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravenky)
Předpokládaný nástup 1.5.2019
V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis nejpozději do 31.1.2019 na adresu kral@jvs.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěS. K. Neumanna 292/19, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-08T02:26:54

Společnost

Jihočeský vodárenský svaz
  • Jihočeský vodárenský svaz
  • Kontakt : Miroslav Král
  • Telefon : +420 386 102 441
  • Adresa : S. K. Neumanna 292/19, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

práce

účetnictví

příspěvek

sestavování

inventarizace

dph

centru

budějovic

odpovídající

ohodnocení