PopisPožadujeme: absolventy i bez předchozí praxe nebo praxe výhodou, manuální zručnost a chuť k práci, dobrá pracovní morálka, zkušenosti s obsluhou strojního zařízení a strojů výhodou

Pracovní náplň: seřizování a obsluha po obrábění kovových součástí na hlavicových i číslicově řízených strojích, čtení a orientace ve výkresové a výrobní dokumentaci, znalost zásad měření, orientace v tabulkách tolerancí, normách zápichů a středících dílků. Zaměstnanecké výhody
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěTOS ZNOJMO, akciová společnost - provozovna, Družstevní 2825/3, 669 02 Znojmo 2 Mzda minimálně14740 Kč Mzda maximálně17500 Kč Nastoupit od2017-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T02:22:14

Společnost

TOS ZNOJMO, akciová společnost
  • TOS ZNOJMO, akciová společnost
  • Kontakt : Nela Turanová
  • Telefon : +420 515 288 102
  • E-mail : nela_stulhoferova@tos-znojmo.cz
  • Adresa : TOS ZNOJMO, akciová společnost - provozovna, Družstevní 2825/3, 669 02 Znojmo 2

Klíčová slova

praxe

orientace

požadujeme

znalost

číslicově

řízených

strojích

čtení

výkresové

výrobní