PopisNáplň práce:

Vedení komplexního účetnictví ve výrobní společnosti
Zpracování mzdové a personální agendy
Pravidelné zpracování podkladů přijatých faktur, banka, pokladna v cizí měně. Sestavení účetní závěrky, vedení účetních knih
Znalost DPH a ostatní daně
Zpracování statistických výkazů, INTRASTAT
Účtování hmotného a nehmotného majetku
Odpisování majetku
Komunikace s FÚ a ostatními institucemi, vč. zajištění kontrol, spolupráce a příprava podkladů pro auditory

Dále požadujeme:

Ekonomické vzdělání (VŠ nebo SŠ) a minimálně 5tileté předchozí zkušenosti na pozici samostatné nebo všeobecné účetní
Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, důslednost, flexibilita, aktivní přístup k řešení problémů
Výhoda: znalost práce v programu PREMIER a HELIOS ORANGE
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJateční 134, Pudlov, 735 51 Bohumín 5 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-31T01:55:01

Společnost

BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA, s.r.o.
  • BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA, s.r.o.
  • Kontakt : Petra Glajcarová
  • Telefon : +420 721 421 138
  • Adresa : Jateční 134, Pudlov, 735 51 Bohumín 5

Klíčová slova

podkladů

přístup

náplň

samostatné

zajištění

kontrol

spolupráce

příprava

auditorydále