PopisNástup dle dohody.
Požadujeme: praxi v oboru, flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, pracovitost, schopnost jednání s lidmi a trpělivost.
Náplň práce: fakturace, firemní agenda, podvojné účetnictví, přehled v ekonomice.
První kontakt: životopisy zasílejte na e-mail: v.syptak@jasy.cz, v textu uveďte "Uděluji tímto souhlas společnosti JASY Vsetín s.r.o., se sídlem ul. 4. května 353, Vsetín (dále jen "Správce"), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon o ochraně osobních údajů") zpracovávala a uchovávala dané osobní údaje po dobu výběrového řízení, nejdéle však 1 rok."
S vybranými uchazeči bude proveden osobní pohovor.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz Pracoviště4. května 353, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-15T03:35:13

Společnost

JASY Vsetín s.r.o.
  • JASY Vsetín s.r.o.
  • Kontakt : Viktor Sypták
  • Adresa : 4. května 353, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

ochraně

vsetín

osobní

osobních

údajů

nástup

zákon

sro

sídlem

května