PopisNástup možný dle dohody.

Náplň práce:
účetní vede podvojné účetnictví pro SVJ, shromažďuje a kompletuje podklady pro vedení účetnictví, provádí kontrolu dokladů, provádí rozbor hospodaření SVJ, provádí vystavení podkladů pro vyúčtování služeb, provádí inventarizaci zůstatků na účtech SVJ, vystavuje příkazy k úhradě, eviduje a zajišťuje odeslání korespondence, provádí výpočet odměn statutárních orgánů SVJ, provádí výpočet odvodu na ZP, SP a odvod daně z příjmu, zpracovává mzdové listy

Požadavky:
min. SŠ vzdělání ekonomického směru, 3 roky praxe na obdobné pozici, pečlivost, znalost účetnictví SVJ (není podmínkou), znalost účetnictví a daní, znalost mzdového účetnictví

Nabízíme:
stravenky, prémie, příspěvek na penzíjní připojištění, 25 dní dovolené

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: pospechova@ekoltes.cz
- telefonicky (Po - Pá 07,00 - 15,00hod.) na čísle 734 853 260 - Ing. Petra Pospěchová Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZborovská 606, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-12T02:13:02

Společnost

EKOLTES Hranice, a.s.
  • EKOLTES Hranice, a.s.
  • Kontakt : Petra Pospěchová
  • Telefon : +420 734 853 260
  • Adresa : Zborovská 606, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

provádí

svj

účetnictví

znalost

výpočet

nástup

obdobné

podmínkou

pečlivost

pozici