Popis5* hotel Imperial Karlovy Vary hledá pracovníka/ci na pozici

ZAHRADNÍK/ce

Pracovní náplň:
* venkovní zahradnické a parkové práce - sekání trávy, mulčování, prořezávání stromů a keřů, práce s křovinořezem apod.
* úklid venkovních prostor - zametání listí, odklízení sněhu apod.
* péče o interiérové květiny
* pracovní doba 7:00 - 15:30

Požadujeme:
* řidičské oprávnění sk. B
* pracovitost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
* placené zdravotní volno "Sick Days"
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
* personální obědy za 15,- Kč
* příjemné a moderní pracovní prostředí

Kontakt: Technický manager 35320 3911, HR@imperial-group.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěImperial Karlovy Vary a. s. - 000, U Imperiálu 7/31, 360 01 Karlovy Vary 1 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-14T16:33:39

Společnost

Imperial Karlovy Vary a. s.
  • Imperial Karlovy Vary a. s.
  • Kontakt : Tomáš Braun
  • Telefon : +420 353 203 911
  • Adresa : Imperial Karlovy Vary a. s. - 000, U Imperiálu 7/31, 360 01 Karlovy Vary 1

Klíčová slova

práce

pracovní

zaměstnanecké

hotel

volání

mobilní

zvýhodněné

multisportcz

karta

např