PopisREFERENT/KA ZPRACOVÁNÍ ZAKÁZEK
POŽADUJEME:
- VŠ nebo ÚSO vzdělání technického nebo ekonomického směru
- organizační a komunikační schopnosti
- dobrá znalost německého nebo anglického jazyka (B1)
- řidičský průkaz sk. B
- dobrá znalost MS Office
- samostatnost, pečlivost, přizpůsobivost, důslednost a zodpovědnost

NÁPLŇ PRÁCE:
- příjem a zpracování objednávek do interního systému
- komunikace se zákaznínek
- práce s výrobními zakázkami - zajišťování změn dle potřeby výroby a nákupu
- zpracování odvolávek od zákazníka
- organizce práce s nakládkou, účtárnou a přepravci
- statistické zpracování prodejů
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKögel, s.r.o., výrobní závod Dvořisko, Dvořisko 1219, 565 01 Choceň 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-15T08:27:49

Společnost

Kögel, s.r.o.
  • Kögel, s.r.o.
  • Kontakt : Martina Navrátilová
  • Telefon : +420 465 738 213
  • Adresa : Kögel, s.r.o., výrobní závod Dvořisko, Dvořisko 1219, 565 01 Choceň 1

Klíčová slova

zpracování

dobrá

práce

znalost

účtárnou

změn

objednávek

interníhosystému

komunikace

zákaznínek