PopisPŘEDÁK DO VÝROBY LEPENÉHO HRANOLU.
Požadujeme: SŠ vzdělání, ochotu pracovat ve směnném provozu, zkušenosti s vedením lidí výhodou, manuální zručnost, pracovitost
Nabízíme: stabilní zaměstnání v prosperující společnosti, kvalitní zaškolení, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, stravenky, možnost profesního růstu, možnost dalšího vzdělávání, příplatky za směnnost, smlouvu na dobu neurčitou, nástup možný ihned
Náplň práce: obsluha cinkovacího stroje NKT, Combipack
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěChrudimská 1882, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav Mzda minimálně19200 Kč Mzda maximálně26200 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-19T04:36:01

Společnost

LESS & TIMBER, a.s.
  • LESS & TIMBER, a.s.
  • Kontakt : Vendula Hlavová
  • Telefon : +420 739 539 930
  • E-mail : hlavova@lesstimber.cz
  • Adresa : Chrudimská 1882, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav

Klíčová slova

možnost

předák

smlouvu

stravování

stravenky

profesního

růstu

dalšího

vzdělávání