PopisPreferujeme vzdělání ekonomického směru, Anglický jazyk - komunikativní úroveň, pečlivost, flexibilita.
Zkušenost s vedením účetní agendy (podvojné účetnictví).
Náplň práce:
- vedení účetnictví společnosti, pravidelné zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek
- spolupráce s daň. poradcem: DPH, silniční daň, daň z nemovitosti, přiznání daně z příjmu PO
- komunikace s auditory, poradenskou společností, s daň. poradcem. Vedení malého týmu.
Nabízíme:
Zajímavé finanční ohodnocení, dle predchozí praxe a prokázaných zkušeností.
První pracovní smlouva na dobu určitou, po 1 roce prodloužení na dobu neurčitou.
Zajímavou práci v zahraniční společnosti, každodenní využití AJ.
Benefity: firemní stravování a občerstvení na pracovišti zdarma, výuka AJ zdarma na pracovišti, bonusy - příspěvek na dovolenou, sick days, roční bonus, dárky pro zaměstnance atd.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: písemný životopis v ČJ a AJ.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSiřejovická 1212, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně29000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-27T01:55:38

Společnost

KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • Kontakt : Jana Tomčalová
  • Telefon : +420 416 916 713,715
  • Adresa : Siřejovická 1212, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

daň

pracovišti

společnosti

zdarma

vedení

dobu

poradcem

preferujeme

práci

každodenní