PopisPracoviště: Uničovská č.p. 132/19, Litovel.
Náplň práce:
- přesné obrábění dílů na svěřeném pracovišti (soustruh, horizontka)
- manipulace s obrobky
- práce dle technické dokumentace
Požadujeme:
- vyučení v oboru obráběč kovů nebo obdobném
- předchozí zkušenosti s obráběním na soustruhu nebo horizontce
- znalost čtení technické dokumentace
- osvědčení jeřábník – vazač výhodou
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti s tradicí
- samostatnou, odpovědnou a pestrou práci, obrábění kusových výrobků
- práci v jednosměnném provozu (6:00 – 14:30 hod.)
- odpovídající finanční ohodnocení + výkonové prémie
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- sociální fond a zaměstnanecké slevy na kulturu a sport
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUničovská 132/19, 784 01 Litovel Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-17T01:56:29

Společnost

PAPCEL, a.s.
  • PAPCEL, a.s.
  • Kontakt : Jana Nepožitková
  • Telefon : +420 585 152 134
  • E-mail : nepozitkova@papcel.cz
  • Adresa : Uničovská 132/19, 784 01 Litovel

Klíčová slova

technické

obrábění

práci

pracoviště

jednosměnném

finanční

odpovídající

hod

provozu

kusových