PopisVYCHOVATEL/KA
Náplň práce:
Zajišťuje výchovnou činnost zaměřenou na rozvoj osobnosti klientů.
Organizuje volnočasové aktivity.
Zajišťuje program výchovné skupiny a kvalitní přípravu dětí na vyučování.
Individuálně plánuje.
Dopomáhá v zajištění hygienických a osobních potřeb, vede klienty k sebeobsluze a soběstačnosti.
Požadujeme:
Vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb.
Pozitivní vztah k oboru a chuť pracovat s mladými lidmi s postižením
Schopnost spolupráce v týmu i samostatné práce
Spolehlivost a zodpovědnost
Dobré komunikační dovednosti
Týmového ducha a loajalitu
Trestní bezúhonnost
Výhodou:
Předchozí praxe s lidmi s tělesným postižením
Zkušenosti s individuálním plánováním
Nabízíme
HPP na dobu určitou
Plný pracovní úvazek, hlavní část pracovního výkonu v odpoledních a večerních hodinách
Platové podmínky odpovídající Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
Práci v příjemném kolektivu
8 týdnů dovolené, dotované stravování a další benefity
Smysluplnou a zodpovědnou práci v organizaci s dobrým jménem
Pracoviště v krásné lokalitě v Praze na Vyšehradě
Nástup: co nejdříve nebo dle dohody
Přihlášku do výběrového řízení obsahující strukturovaný profesní životopis a motivační dopis zasílejte v elektronické podobě. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěV Pevnosti 13/4, 12000 Praha 2 Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-15T14:33:47

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola
  • Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola
  • Kontakt : Ludmila Luxová
  • E-mail : l.luxova@jus.cz
  • Adresa : V Pevnosti 13/4, 12000 Praha 2

Klíčová slova

dle

lidmi

podmínky

dovolené

týdnů

kolektivu 8

příjemném

sb práci

vlády

nařízení