PopisSTAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE
- Místo výkonu práce: V Kopečku č.p. 163/19, 500 03 Hradec Králové 3
- PP na dobu určitou (od 25.4.2019 do 23.7.2019)
- Požadujeme: praxi
- Náplň práce: kopáčské práce při hloubení stavebních rýh, přidavačské práce, přípravné pomocné stavební práce
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (středa 9 - 14 hod) či e-mailem, kontaktní osoba: Holovka Vasyl, tel.: 608 890 375, e-mail: kimafinvest@centrum.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKIMAF Invest s.r.o. - hk3, V Kopečku 163/19, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně13350 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2019-04-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-16T03:41:35

Společnost

KIMAF Invest s.r.o.
  • KIMAF Invest s.r.o.
  • Kontakt : Vasyl Holovka
  • Telefon : +420 608 890 375
  • E-mail : kimafinvest@centrum.cz
  • Adresa : KIMAF Invest s.r.o. - hk3, V Kopečku 163/19, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

práce

stavební

středa

práce

případě

zájmu

kontaktujte

telefonicky

emailem

hod