PopisNáplň práce: aktivní péče o klienty, příprava nabídek, získávání nových klientů, sjednávání schůzek na pobočce, spolupráce se specialisty, zpracovávání agendy klientů
Po podpisu pracovní smlouvy: poznáte produkty a a bankovní prostředí (školení), zorientujete se v chodu pobočky, pochopíte a sžijete se s obchodním plánem
Nabízíme: fixní výplatu, bonusovou složku, cafeterii, paušál a telefon, 25 dní dovolené, 5 dní sick days, výhodnější bankovní produkty
Požadavky: maturitní vysvědčení v jakémkoli oboru a čistý trestní a insolvenční rejstřík. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČeskoslovenská obchodní banka, a.s. - České Budějovice, Lannova tř. 11/3, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-16T03:41:35

Společnost

Československá obchodní banka, a.s.
  • Československá obchodní banka, a.s.
  • Kontakt : Kristýna Šrámková
  • Adresa : Československá obchodní banka, a.s. - České Budějovice, Lannova tř. 11/3, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

dní

bankovní

náplň

sžijete

obchodním

plánem nabízíme

fixní

výplatu

bonusovou

složku