PopisCNC BRUSIČI
Požadujeme: vzdělání SOU/SŠ vyučení v oboru, znalost čtení technické dokumentace, programování CNC výhodou, schopnost samostatně pracovat, zručnost, zodpovědnost, spolehlivost
Náplň práce: obsluha a seřizování stroje, čtení technické dokumentace a její využití v praxi, kontrolní měření dílců, samostatná práce dle technolgického postupu a výkresové dokumentace, programování CNC výhodou
Nabízíme: zajímavou práci ve stabilní společnosti, dobré platové ohodnocení, týden dovolené navíc, ranní směny, příspěvek na stravování, dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání
První kontakt: telefonicky na čísle: 571 402 301 nebo e-mailem na: sekretariat@zv-nastroje.cz
ov. 30.4. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJasenice 2094, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

ZV - Nástroje s.r.o.
  • ZV - Nástroje s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Humlová
  • Telefon : +420 571 402 301
  • E-mail : sekretariat@zv-nastroje.cz
  • Adresa : Jasenice 2094, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

cnc

čtení

dokumentace

práce

technické

příspěvek

vzdělávání první

navíc

zajímavou

práci