PopisPOŽADUJEME
- SOU - vyučen
- Zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku
- Základní znalost práce na PC
- Ochotu pracovat v třísměnném provozu

NÁPLŇ PRÁCE
- Manipulace s výrobky na pracovišti a ve skladu
- Příprava expedic dle požadavku zákazníka
- Vykládka a nakládka expedic

NABÍZÍME
- Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 23 let v ČR
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Profesní a mzdový růst
- 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
- Příplatky až 4 000Kč měsíčně - dle kolektivní smlouvy a zákoníku práce
- 13. mzda
- Docházkový benefit 16 000Kč ročně
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
- Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
- Stravování přímo v závodě (20-30Kč menu)
První kontakt: Mgr. Kalábová tel. 382 901 301 nebo NA ADRESE VLADISLAVOVA 250, PÍSEK.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěS. n. o. p. cz a.s. - pracoviště, U Vodárny 1506, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

s. n. o. p. cz a.s.
  • s. n. o. p. cz a.s.
  • Kontakt : Vendula Kalábová
  • Telefon : +420 382 901 301
  • E-mail : vkalabova@snop.eu
  • Adresa : S. n. o. p. cz a.s. - pracoviště, U Vodárny 1506, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

000kč

min

dle

práce

ročně

pojištění

životní

penzijní

příspěvek

benefit