PopisMísto výkonu práce: Slezská Ostrava
Kontaktní údaje: jiri.cernota@bewit.cz, +420605248621 8-20 hod.

Do úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s rychlým růstem na zahraniční trhy, hledáme na HPP v Ostravě nového člena týmu.

Pracovní náplň:
- Komplexní řízení (zatím malé) výroby (esenciální oleje, kosmetika ….)
- Vedení výrobních skladů. Příjem a výdej surovin, zboží.
- Vedení výrobní evidence (elektronická forma). Řízení procesů spojených s legislativními otázkami výroby.
- Výpomoc v expedici při příprava balíčků se zbožím pro expedici
- Provádění inventur

Požadujeme:
- Bezúhonnost, vysoký morální kredit, pravdivost, čestnost
- Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu
- Organizační schopnosti, schopnost vést tým pracovníků
- Znalost cizího jazyka vítána
- Pozitivní vztah k přírodě a zdravému životnímu stylu

Vítáme:
-Skvělý zdravotní stav
-SŠ vzdělání

Nástupní hrubá mzda: 25 000 - 30 000 Kč měsíčně

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBEWIT FRANCHISE, s.r.o., Slezská Ostrava, Michalská 2030, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-16T03:41:35

Společnost

BEWIT FRANCHISE, s.r.o.
  • BEWIT FRANCHISE, s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Černota
  • Telefon : +420 605 248 621
  • E-mail : jiri.cernota@bewit.cz
  • Adresa : BEWIT FRANCHISE, s.r.o., Slezská Ostrava, Michalská 2030, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10

Klíčová slova

vedení

pozitivní

řízení

pracovní

vysoké

čestnost

pravdivost

kredit

morální

vysoký