PopisMísto výkonu práce: Hlavní nádraží Písek, Železniční stanice Písek a Písek město.
Vhodné i pro absolventy.
Požadujeme:
- min. vzdělání vyučen/a - nemusí být v oboru, zaměstnavatel zaučí (zkoušky).
- odbornou, zdravotní a psychickou způsobilost.
Náplň práce: signalista - zaměstnavatel upřesní.
Výhodou: maturitní vzdělání.
Jedná se o turnusovou práci, (noční práce, soboty + neděle + svátky)
Nabízíme:
- jízdní výhody, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na dovolenou, stravenky, příspěvek na TDM pro děti (tábory), příspěvek na jiné sportnoví využití.
První kontakt: POUZE TEL. NEBO EMAIL: p. Milan Vodák tel. 972 552 890 (mezi 8:00 - 10:00 hod. v pracovní dny), email: Vodak@szdc.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěSpráva železniční dopravní cesty, státní organizace - provozovna Písek, Hlavní nádraží 308, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně19280 Kč Mzda maximálně21020 Kč Nastoupit od2019-03-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-16T03:41:35

Společnost

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
  • Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
  • Kontakt : Milan Vodák
  • Telefon : +420 972 552 890
  • Adresa : Správa železniční dopravní cesty, státní organizace - provozovna Písek, Hlavní nádraží 308, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

příspěvek

práce

písek

zaměstnavatel

tel

místo

svátky nabízíme

jízdní

výhody

penzijní