PopisC04 z:15/3/2019 a:8/4/2019
Pracovní poměr na dobu určitou, možnost plného nebo zkráceného úvazku, vhodné i pro absolventy škol.
Náplň práce:
- udržování cvičné golfové plochy, sbírání míčů
- údržba travnatých ploch v okolí klubu
- úkoly vyplývající z provozu golfového hřiště.
Nabízíme:
- práci v perspektivní rozvíjející se společnosti, dobrý kolektiv, stabilitu, dobré platové podmínky, příjemné pracovní prostředí.
Nabízíme:
- možnost učit se hrát golf, využívat služeb resortu, další zaměstnanecké výhody.
Kontakt e-mailem, osobně viz výše.
Požadujeme:
- samostatnost, odpovědnost za svěřené úkoly. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTatry mountain resorts CR, a.s. - pracoviště Ostravice, Ostravice 75, 739 14 Ostravice Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-04-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

Tatry mountain resorts CR, a.s.
  • Tatry mountain resorts CR, a.s.
  • Kontakt : Tomáš Vávra
  • Telefon : +420 725 920 160
  • E-mail : stk@ostravice-sport.cz
  • Adresa : Tatry mountain resorts CR, a.s. - pracoviště Ostravice, Ostravice 75, 739 14 Ostravice

Klíčová slova

úkoly

možnost

c04z1532019a842019 pracovní

hrát

společnosti

kolektiv

stabilitu

dobré

platové

podmínky