Popispožadavky: vyhovující zdravotní stav 4 - 6. kvalifikační třída;
praxe: 1/2 roku v dole; možno i bez praxe s vyučením v technickém oboru;
náplň práce: rubání, vrtání, plenění;
pracoviště: Důlní závod 1 (Lazy, ČSA, Darkov)

pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
pracoviště: NK ROFIS s.r.o. - OKD a.s. Důl Karviná, závod Lazy, ČSM, ČSA.
finanční ohodnocení v závislosti na praxi v dole a kvalifikaci

Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostČtyřsměnný provoz PracovištěNK ROFIS s.r.o. - OKD a.s. Důl Karviná, závod Lazy, OKD a.s. Důl Karviná - Lazy 1, 73301 Karviná 1 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

NK ROFIS s.r.o.
  • NK ROFIS s.r.o.
  • Kontakt : Klimešová
  • Telefon : +420 596 312 107
  • E-mail : nkrofis@nkrofis.cz
  • Adresa : NK ROFIS s.r.o. - OKD a.s. Důl Karviná, závod Lazy, OKD a.s. Důl Karviná - Lazy 1, 73301 Karviná 1

Klíčová slova

lazy

závod

dole

požadavky

čsm

prodloužení pracoviště

rofis

sro

okd

důl