PopisPracovní náplň
• návrhy technických řešení pro rozvody energií
• aktivní práce s projektovou dokumentací elektrických zařízení
• vypracování podkladů a návrhů v oblasti správy, údržby, rozvoje a obnovy elektro zařízení
• spolupráce na sestavování plánu obnovy elektrozařízení
• vedení příslušné provozní a technické dokumentace
• součástí nástupní praxe je zácvik v nepřetržitém provozu na elektrovelínu a na energetických rozvodech

Požadujeme
• min. ÚSO vzdělání elektro, specializace silnoproud výhodou
• dobrý zdravotní stav
• znalost legislativy (vyhláška 50/78 Sb.)
• znalost práce na PC (MS Office, AutoCad)
• řidičský průkaz sk. B
• komunikativnost, flexibilitu, psychickou odolnost, odpovědnost
• vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti při realizaci firemních cílů
• práce vhodná i pro absolventy

Nabízíme
příspěvek zaměstnavatele na firemní benefity až 32.000 Kč/ ročně
teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč/ měsíc
Cafeterie ve výši 3.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSynthesia, a.s., Semtín 103, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-18T13:52:56

Společnost

Výzkumný ústav organických syntéz a.s.
  • Výzkumný ústav organických syntéz a.s.
  • Kontakt : Markéta Kohútová
  • Telefon : +420 466 824 415
  • Adresa : Synthesia, a.s., Semtín 103, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

práce

benefity

znalost

elektro

obnovy

zařízení

pracovní

firemních

ročněteplé

firemní