PopisNáplň práce

* Vystavování cenových poptávek, nákupních objednávek a jejich sledování. Komunikace a jednání s dodavateli, prezentace společnosti v rámci jednání. Práce s výkresovou dokumentací a technickými podklady v rámci příprav objednávek. Komunikace se skladem a výrobou pro zajiištění plynulosti dodávek materiálu.

Požadujeme:

* SŠ vzdělání nejlépe v oboru strojírenství nebo elektro
* Znalost anglického jazyka – aktivně
* Práce s počítačem (MS Office)
* Praxe v oblasti nákupu nebo prodeje výhodou
* Orientace v technické dokumentaci
* Řidičský průkaz skupiny B
* Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost při práci

Nabízíme:

* Perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
* Možnost seberealizace - odborný a profesní růst
* Odpovídající platové ohodnocení
* Příspěvek na stravování
* Jazykové a další vzdělávací kurzy
* Firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna,….)
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTEDOM a.s.- pracoviště Výčapy, Výčapy 195, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

TEDOM a.s.
  • TEDOM a.s.
  • Kontakt : Zdeňka Malá
  • Telefon : +420 953 311 003
  • E-mail : zdenka.mala@tedom.com
  • Adresa : TEDOM a.s.- pracoviště Výčapy, Výčapy 195, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

objednávek

komunikace

jednání

rámci

náplň

zodpovědnost

stále

stabilní

prácinabízíme perspektivu

samostatnost