PopisPožadujeme: min. SOU vzdělání, zaměření nerozhoduje,průkaz obsluhy VZV nad 3,5t (v případě neaktuálnosti,proškolíme), praxe v jejich řízení,schopnost práce v menším týmu, komunikativnost, ochota, zodpovědnost, samostatnost, práce jen na ranní směnu
Náplň práce: bezchybné vychystávání materiálu pro 3 výroby, správné naložení, složení materiálu z kamionu – kontrola správného čísla materiálu, kontrola čísla regálové pozice, bezchybné označování materiálu razítkem – datum uvolnění apod... Nabízíme: -stálé a perspektivní zaměstnání (smlouvu na dobu neurčitou), dopravu do zaměstnání na směny, závodní stravování, týden dovolené navíc, bonus za plnou docházku, stravenky, pojištění odpovědnosti za škodu
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHYDRA a.s. - pobočka Jičín, Průmyslová 1110, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1 Mzda minimálně17500 Kč Nastoupit od2019-03-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-18T13:52:56

Společnost

HYDRA a.s.
  • HYDRA a.s.
  • Kontakt : Jana Diblíčková
  • Telefon : +420 493 504 140
  • Adresa : HYDRA a.s. - pobočka Jičín, Průmyslová 1110, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1

Klíčová slova

materiálu

práce

kontrola

čísla

bezchybné

zaměstnání

pozice

označování

razítkem

datum