PopisPro naši společnost hledáme vhodné uchazeče na pozici: Skladník
Náplň práce:
- Spolupracuje s ostatními útvary v rámci svých pracovních povinností
- Poskytuje informace o příchodu materiálu a zboží do firmy.
- Příjem kvantitativně kontroluje a spolupracuje s kontrolou kvality.
- Materiál zaskladňuje podle stanovených dispozic a spolupracuje na evidenci s vedoucím logistiky.
- Odpovídá za správné a bezpečné skladování materiálů.
- Vyskladňuje materiál podle pokynů vedoucího logistiky nebo pracovníka externích operací. Kontroluje správnou kvantitu a skladovou evidenci.
- Připravuje zboží pro expedici, odpovídá za vhodné a přiměřené balení.
- Podílí se na provádění inventur
Požadujeme:
- Vzdělání základní nebo SOU
- Manuální zručnost, praxe ve výrobní společnosti výhodou
- Nutná fyzická zdatnost
- Řidič VZV
- Znalost logistiky a skladového hospodářství
Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Práce na HPP, školení
- stravenky, docházkový bonus
- 25 dní dovolené
- Odpovídající ohodnocení
- nástup ihned

V případě zájmu zasílejte životopis na marcela.benesova@c-mec.cz či volejte na:724 333 576.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBillundská 2756, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-18T16:25:08

Společnost

C-Mec Kladno s.r.o.
  • C-Mec Kladno s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Benešová
  • Telefon : +420 724 306 189
  • Adresa : Billundská 2756, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

zboží

vhodné

ostatními

útvary

rámci

pracovních

spolupracuje

kontroluje

logistiky

společnost