PopisMísto výkonu práce: Thámova 289/13, Praha 8
Kontaktujte na tel.: 221729150 v časech 8:00-16:00, nebo e-mail: marcela.martinkova@ricardo.com
Náplň práce:
- příprava testovacích specifikací
- odhad času a nákladů potřebných pro testování
- manuální a automatické testování

Požadujeme:
- výbornou znalost angličtiny (denní komunikace s anglickými rodilými mluvčími)
- ISEB / ISTQB
- několikaletou zkušenost s testováním a QA
- znalost operačního systému Microsoft Windows (XP a Windows 7) a produktů Microsoft Office (zejména Excel)
- technické vzdělání a znalost automotive
- schopnost dodat zadanou práci v dohodnutém termínu Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRicardo Prague s.r.o. - 001, Thámova 289/13, Karlín, 186 00 Praha 86 Mzda minimálně41385 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2016-08-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-18T04:11:00

Společnost

Ricardo Prague s.r.o.
  • Ricardo Prague s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Martínková
  • Telefon : +420 221 729 150
  • E-mail : marcela.martinkova@ricardo.com
  • Adresa : Ricardo Prague s.r.o. - 001, Thámova 289/13, Karlín, 186 00 Praha 86

Klíčová slova

znalost

microsoft

windows

místo

produktů

istqb

několikaletou

zkušenost

testováním

qa