PopisMísto výkonu práce: nám. K. Šternberka 238, Radnice
Náplň práce: vaření hotových jídel
Požadujeme: střední odborné vzdělání, praxe v kuchyni nutná
Nabízíme: platové ohodnocení od 30.000,- Kč/měs., pracovní doba - pouze ranní směna - nástup v 5:00 nebo 6:00 dle dohody, možnost ubytování, nebo služební byt
Kontakt telefonicky (8:00-20:00) nebo e-mailem: Lukáš Petr, tel.: 603 863 636, e-mail: manto@manto.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMANTO logistic s.r.o./nám. Kašpara Šternberka 238, Radnice, náměstí Kašpara Šternberka 238, 338 28 Radnice u Rokycan Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-11T02:01:39

Společnost

MANTO logistic s.r.o.
  • MANTO logistic s.r.o.
  • Kontakt : Petr Lukáš
  • Telefon : +420 603 863 636
  • E-mail : manto@manto.cz
  • Adresa : MANTO logistic s.r.o./nám. Kašpara Šternberka 238, Radnice, náměstí Kašpara Šternberka 238, 338 28 Radnice u Rokycan

Klíčová slova

práce

místo

ubytování

směna

nástup

dle

dohody

možnost

byt kontakt

služební