PopisMísto výkonu práce: Předlická 460/22, Ústí nad Labem.
Náplň práce: vedení a organizace práce operátorů ve výrobě (tým 10 pracovníků), kontrola dodržování pracovních procesů, zajištění plnění plánu výroby, odpovědnost za evidenci docházky, využívání pracovní doby, plánování dovolených, odpovědnost za dodržování BOZP pravidel, komunikace s vedoucím výroby a s ostatními směnovými mistry, předávání informací směrem k týmu i obráceně, práce v prototypové (kusové) výrobě plastů (nejedná se o velkosériovou výrobu)
Požadujeme: středoškolské vzdělání.
Nabízíme: stravenky v hodnotě 100 Kč., možnost stravování (dovážené obědy), pracovní smlouva na dobu neurčitou, možnost dalšího vzdělávání, prémie za vylepšování pracovních postupů, přátelská atmosféra, práce ve stabilní společnosti, v Ústí n.L. od roku 2004.
Kontakt: na uvedený e-mail.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPředlická č.p. 460/22, 400 01 Ústí n. L. 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

Materialise s.r.o.
  • Materialise s.r.o.
  • Kontakt : Darina Šrámková
  • Telefon : +420 474 720 005,724 322 030
  • E-mail : darina.sramkova@materialise.cz
  • Adresa : Předlická č.p. 460/22, 400 01 Ústí n. L. 1

Klíčová slova

práce

výroby

výrobě

pracovní

možnost

pracovních

dodržování

odpovědnost

ústí