Popisz: 18.3.2019
Pracovní náplň:
Vystavování objednávek na materiál dle potřeby výroby.
Vyhledávání a hodnocení dodavatelů.
Denní sledování potřeb nakupovaných dílů dle IS.
Koordinace návozů materiálu do společnosti.

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru.
Praxe na obdobné pozici min. 2 roky.
Uživatelská znalost práce s PC.
Znalost čtení výkresové dokumentace.
Řidičský průkaz skupiny B.
Komunikační dovednosti.
Pokročilá znalost anglického jazyka včetně technické angličtiny.

Nabízíme:
Silné zázemí českého podniku.
Zaměstnanecké benefity -7,5 h pracovní doba, týden dovolené navíc, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), příplatky nad rámec ZP, benefitní program.
Možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje.
7,5 h pracovní doba
týden dovolené navíc
dotované závodní stravování
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí)
příplatky nad rámec ZP
benefitní program

Zájemci zasílejte své životopisy na e-mail: kariera@tawesco.cz, tel.: 556 493 956
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAreál Tatry 1449/6, 742 21 Kopřivnice Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-19T04:36:01

Společnost

Tawesco s.r.o.
  • Tawesco s.r.o.
  • Kontakt : Věra Poláchová
  • Telefon : +420 556 493 956
  • E-mail : kariera@tawesco.cz
  • Adresa : Areál Tatry 1449/6, 742 21 Kopřivnice

Klíčová slova

rámec

jubilea

pracovní

dle

znalost

dovolené

penzijní

závodní

příspěvek

příspěvky